TOP 10 článků v roce 2013

Trošku netradiční článek, ale myslím, že taková statistika a připomínka některých článků může být zajímavá :) Sama jsem zvědavá jak to dopadne.
Brala jsem do úvahy pouze články, které byly i v roce 2013 napsané :) a jejich sledovanost od 1.1.2013-31.12.2013 :)
Ke každému článku se dostanete buď z textu nebo i kliknutím na nadpis článku - snad to bude fungovat u každého :D30 day shred, anticelulitídové


Počet shlédnutí: 1536x

Nejčtenější bylo moje "trápení" při cvičení s Jillian Michaels - 30 Day Shred :) (tu) Výsledky byly...to jako jo, ale teď? Jsem na tom ještě hůř jak na začátku "minulé etapy". Už se na to chystám pomalu podruhé (až se dožerou povánoční-posilvestrovské zásoby :D) a možná zkusím i nějaká jiná její cvičení. Nechce se mi, ale ten buřtík s pneumatikou kolem pasu, co na mě kouká v zrcadle, se mi nelíbí :)))

Manžel na "mojí pneumatiku" reagoval: "Co jdeš plavat?"
Já: (nechápavě) "Ne, proč?"
Manžel: "Že máš plavací kruh kolem pasu."
Já: ...pár nadávek :Dtužidlo na vlasy, vlasy, úprava vlasů

Počet shlédnutí: 1128x
Druhým nejčtenějším článkem se stal tento o trojici produktů na tužení vlasů od Schwarzkopf :) Čtěte tu. Tak "doztuženia" ("natuženou"? :D). Kdo by to byl řekl, že se všichni tak tuží? :))

Reakce manžela na tužení vlasů: "...jaká helma, co jdeš na motokáry?" :DDas Gesund Plus, Viaderm, tablety

Počet shlédnutí: 825x
Toto je celkem můj "srdcový" článek, protože jsem hrdá, že jsem na to takto přišla (:D) a našla tablety, které pomáhají na růst vlasů stejně jako ty Viaderm (a jiné dražší) a přitom tyto fakt stojí máááálinko :) Podle reakcí, které mi chodily i na e-mail, vím, že více lidí přešlo na Das Gesunde Plus Hair Vital tablety a pochvalují si :) Čtete znovu tu :)

Reakce manžela, když vidí, že do sebe zase rvu nějaké tablety/vitamíny: "Jaké placebo do sebe zase cpeš?" :Dnoční krém, omlazující krém, dermacol

Počet shlédnutí: 620x
Stárneme a začínáme s tím nějak bojovat...:D A vidím, že to zajímalo více lidí :) Číst můžete znovu tu.

Reakce manžela na anti-age přípravky: ....dlouze se na mě zahledí a když znervózním, tak se mě "mile" zeptá: "A fakt si myslíš, že ti to ještě pomůže?" :Dsyncare, akné, bojovat s akné

Počet shlédnutí: 554x
Myslím, že dost velká část z vás mě začala sledovat už kvůli tomu, že mám akné a bojuji s ním :) Od té doby co bojuji s kosmetikou SynCare nemám potřebu hledat něco jiného. Je to sice trošku jak na tobogánu a někdy si moje pleť zaprotestuje (zase to nějakou tu chvilku nezabírá), ale zatím je to asi to NEJ co moje pleť (ťuk ťuk na dřevo) poznala a co jí drží v tak nějak koukatelném stavu :) Děste se na fotkách před tu :)

Reakce manžela na moje pokusy s pletí a maskami různých barev: "Ježiš, a teď zase týden nebudu spát!" mužský názor, muži a kosmetika

Počet shlédnutí: 523x
Jsem celkem překvapená, že po tom úspěchu, jaký tento článek vyvolal, se neumístil na vyšší pozici :) Přečíst si ho můžete znovu tu :)

Reakce manžela na oznámení, že "jeho" článek byl až šestý nejčtenější za minulý rok: "Až šestý?!!??" ...phe, namyšlenec :D
scandal eyes, lycra flex, rimmel london

Počet shlédnutí: 491x
I přesto, že jeden z komentářů pod tímto článkem je, že stojí za hovno (:D), tak byl až sedmý nejčtenější :) Jen jsem prostě nepřišla na chuť těmto tlustým řasenkám s mega aplikátorem - mám raději malé úzké ...aplikátory :))) Čtěte znovu tu :)

Reakce manžela na focení řasenky na blog (když ji mám na jednom oku a nadšeně mu oznamuji, že je řasenka fakt super): Chvíli sleduje mé oči a pak "mě zabije větou":  "A které oko máš namalované?" make-up, recenze make-upu, rimmel london

Počet shlédnutí: 436x
O tomto make-upu jsem psala relativně nedávno a od té doby ho stále používám :) Nějak jsem si zvykla na to, že moje pleť se opravdu neleskla až tak velmi jako kdysi a když si dám někdy jiný make-up tak jsem zase diskokoule :D Pomáhá a proto se dostal i do TOP produktů za 2013. O make-upu můžete číst znovu tu :)

Reakce manžela na nanášení make-upu, když se někam chystáme: "...tak si nahoď omítku a jdeme." :D
stieprox, kapyderm, citlivá pokožka hlavy

Počet shlédnutí: 420x
...akorát jsem se poškrabala na hlavě. Tak nějak vědomky-nevědomky :D Takže trápí mě stále, ale myslím (znovu ťuk ťuk) že je to teď trošku menší hrůza než kdysi :) Používám střídavě Stieprox, Kapyderm a prokládám to šampóny bez silikónů určených na citlivou pokožku hlavy :) O této svini můžete číst znovu tu :)

Reakce manžela na další šampón, který jsem si koupila: "To je ten, co ti pomáhal?"
Já (opatrně): "Ne, proč?"
Manžel: "Ty si hlavu radši rozškrábeš, jen abys měla o čem psát na blog, co?" :D ...tak tak, úděl blogerky :)
Ryor, kosmetika, recenze, na akné, aknestop

Počet shlédnutí: 326x
Akné? STOP! Kéž by to bylo tak jednoduché a jen mu poručit :) Recenzi si můžete přečíst znovu tu :)Novoroční rozhovor s manželem o tom, co budeme-nebudeme v novém roce 2014 dělat. (probíhal asi ve 3 hodiny ráno po silvestrovské noci...)
Já: "A můžu pokračovat v psaní blogu?" (samozřejmě myšleno ze srandy, to bych si nenechala od nikoho zakázat :D)
Manžel: "Musíš! To jsou hodiny a hodiny, kdy si tam něco ťukáš a já mám pokoj od tvého kvákání." 
Já: ...nadávky :D

Nejsem uražená...toto je prostě náš humor a naše každodenní komunikace :)
Ale jinak se máme rádi...jak koně :D


A toto je kompletní statistika top 10-ti článků/stránek za rok 2013 - nejvíce navštěvovaná je úvodní stránka. Pak "klasiky" Sudocrem a Make-up Cover od Dermacolu. Svatební přípravy byly taky velmi navštěvované a oblíbené :)
návštěvnost článků SpaceSusi
kliknutím zvětšíte :)


Sama jsem zvědavá, které články budou u vás TOP v tomto roce :)


Komentáře

 1. Jsme na tom s přítelem podobně :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Tvůj manžel perlí:-))) Tyto statistiky mě baví. Třeba taky nezvyklá klíčová slova, přes která se lidi na tvůj blog dostali. Já mám google analytics krátce, takže toho moc nevím. Nejčtenějším článkem za celý rok byla u mě dřepová výzva a pak Ladyboxy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) Díky za tip, možná i na ta slova se podívám a když tam bude něco zajímavého :D, tak to sem dám :)

   Vymazat
 3. Hlášky tvojho muža sú super :)


  Adrien

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky