KONTAKT

Pokud máte něco na srdci nebo máte zájem o spolupráci, kontaktujte mě na e-mailu:

spacesusi.blog@gmail.com

Komentáře

 1. Ahoj Zuzko,
  opět jsem navštívila tvůj blog a vidím, že jsi perfektně vylepšila šablonu, vypadá to suprově. Tak se chci zeptat, zda jde o nějaké spešl úpravy nebo jsou takové možnosti někde v Bloggeru a jen o nich nevím. Že bych to taky trochu vytunila. Samo nekopčila podle tebe:-) Eva

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Evi :) Díky za pochvalu :) Je to spešl šablona a už jsem jí doma v PC měla asi rok, jen jsem neměla odvahu na realizaci :D Teď už nedokážu dohledat, kde jsem jí stáhla, ale nejčastěji jsem čekovala tuto stránku: http://www.deluxetemplates.net/ ...:) A co nezvládla šablona, tak tam pomohly tipy z http://helplogger.blogspot.sk/....Ale ješte nejsem sama na 100% spokojená, ještě něco vymyslím :D :)...Kdyby sis s něčím nevěděla rady, klidně se ozvi ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Zuzko.
  Ráda bych se zeptala, jak jsi na FB nastavila svoji stránku jako "Osobní blog". Já to mám zařazené jako "Komunita", což moc neodpovídá. Díky moc za radu. Nikde jsem to nenašla.
  Kreativně s Ladybird

  OdpovědětVymazat
 4. Nejlepší blog, který jsem četla...

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní - wau, děkuji, velmi se to cením! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahojky, vím, že mám velké zpoždění, když jsem tvůj blog objevila až dneska, ale chci jen říct, že je perfektní!!! Než přečtu všechny články, mám se na co těšit:D Ale fakt dobrá práce, mám z tebe totálně pozitivní pocit!!! Díky za to;)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky