Scandalka, řasenka Retro Glam od Rimmelu

Mám ráda retro a černo-bílou kombinaci....
Proto mě tato řasenka zaujala už provedením. Když jsem vytáhla aplikátor ve tvaru přesýpacích hodin, měla jsem chuť zvolat: "Áááách" (v dobrém slova smyslu) a po použití...?


Plusy:
- dostatečně černá - tak akorát, ale zažila jsem i větší extrémy co se "černosti" týče
- je velká - nejen tím, že se mi sotva vejde do malých rukou (a ano, můžete mi klidně psát jako jedna "anonymní", že moje recenze jsou na nic, že to je můj problém, že mám malé ruce a jsem nešikovná :D), ale i tím, že má krásných 12 ml :)
- pěkně prodlouží a chytí každou řasu zvlášť
- aplikátor krásně odděluje řasy
- neslepuje!...dobře, tak možná jen malinko :)
- ve 2 vrstvách je dokonalá :)


Mínusy:
- trošičku hůře se mi odličovala - tím "hůře" rozuměj o něco déle, než jsem dostala dolů vše, ale zase...kdo má velmi kvalitní odličovač nebude toto vnímat jako mínus :)
- manipulace ...člověk si na tu velikost trošku musí zvyknout zvlášť po používání užších řasenek. Kdo měl doteď jen tyto buclaté řasenky, tak bude spokojen :)

Efekt:
Slibuje ikonické řasy. Myslím, že prodlouží, oddělí, načerní dostatečně, že mohu konstatovat, že toto plní :)
I přesto, že nejsem zastánce těchto "tlustých" řasenek, tak tato mi velmi vyhovuje a mohu jí jen doporučit :)

Nemá žádná výrazná mínus a proto dávám 9 b. z 10 b. :)


PS: ...fotky mají trošku "retro" úpravu :)

Komentáře

 1. Týýjo, tak tu bych zkusila :-)
  A recenze má být kompletní, takže poznámka o velikosti je na místě! (Já mám také malé ruce a některé věci jsou v tomhle vážně nedomyšlené :-)

  OdpovědětVymazat
 2. S retroglam řasenkou na sebe už chvilku pomrkáváme, ale zatím jsem se k jejímu nákupu neodhodlala. Musím říct že po tvé recenzi už začínám uvažovat jestli bych si přece jen ráda nekoupila :) ...
  Chtěla bych se zeptat - Zkoušela sis protírat oči nebo tak něco ?? Zůstala ti na řasách nebo se ti rozmazala ?

  ... Já jsem se začátkem školy srovnala tak na půl - zvykla jsem si na to že se musím začít učit, ale dělá mi problém jít spát dřív a pak to vstávání . Např. dokopám se do postele kolem půlnoci, normálně vstávám kolem čtvrt/půl sedmé a ve středu vstávám kolem půl šesté. Když si už ráno protírám oči, tak si říkám že je zbytečný dávat si aspoň řasenku když by se mi stejně rozmaže všude okolo očí. Takže bych si ráda koupila řasenku která by mi na očích vydržela i přes toto :D

  lucysworlds.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky