Tonikum anti-akné, SynCare


Sem tam se v některém článku zmíním, že mi pomohla kosmetika SynCare. Už jsem i psala o mega účinné anti-akné masce a o Sebunorm krému, který používám nyní asi obden, protože stav pleti se opravdu zlepšil JTonikum jsem si pořídila jako doplňkovou péči. I když zbožňuji micerálku od Biodermy, tak jsem chtěla zkusit, jaké to je – mít kompletní řadu starostlivosti o pleť a kompletně ji používat naráz.

Plusy:
- praktičnost balení s pumpičkou – stačí jedenkrát pumpnout a máš dostačující množství na celý obličej. I když se nejedná o průhledné balení, tak proti světlu vidíš „stav hladinky“ :)
- je hojivé – obsahuje siličné extrakty, panthenol a kyselinu mléčnou


- nevysušuje
- pomáhá!

Mínusy:
- jako u ostatních produktů SynCare – smrdí a to celkem dost :D

Efekt:
Již jsem psala – SynCare je první kosmetika, která mi viditelně pomohla. Tonikum se na tom podílelo – ze začátku jsem ho používala každý den – ráno a večer po umytí čistícím mlékem. Je velmi příjemné na pleti. Nemám žádný pocit pnutí pleti, ani nějaké „vlhkosti“ – vše se hned vstřebá.


Nyní ho používám ve dny, kdy se stav pleti zase trošku zhorší nebo když se udělá nějaké nové větší pupno – nanesu na vatový tampónek a přiložím ho na postižené místo i na pár minut (samozřejmě po očištění pleti). Když na to potom natřu i Sudocrem, tak efekt na sebe nenechá dlouho čekat J

Dávám 9 b. z 10 b. JKomentáře

  1. Ahoj prosím, mohla by jsi mi poradit? jsem studentka a na tyhle věci si musím vydělat brigádou, to znamená že na celou sadu asi nebudu mit dost finance, jaký produkt z toho je ta.. nejduležitější? a měl by smysl obědnávat si třeba jeden nebo dva když nebudu mit celou sadu? :(

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky