Fleur de Sante - krása z krásy zrozená :)Už téměř rok spolupracuji s Fleur de Sante, kosmetikou, kterou jsem poprvé objevila asi před 3 lety.
Vzhledem k tomu, že chci, aby se o této kosmetice více vědělo, tak píši tento článek :)

 

 

Co bych vyzdvihla jako první - to, že NETESTUJÍ NA ZVÍŘATECH! 
Jedná se o kosmetiku, která má svůj původ v nádherné skandinávské přírodě. Tuto filozofii si firma Fleur de Sante drží už více jak 30 let a to už je co říct :)
Skandinávská příroda je čistá, nádherná a je pro firmu Fleur de Sante největším zdrojem inspirace. Snaží se stále o soulad s přírodou a jejich produkty jsou určeny hlavně pro ty z nás, které zajímá kosmetika, která klade důraz na životní prostředí, zvířátka :) a přírodu

ŽÁDNÝ Z PRODUKTŮ NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ SLOŽKY ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU! 

Firma má přísné standardy kvality a proto jsem si zvykla, že jejich výrobky jsou jedny z TOP, které jsem kdy měla možnost vyzkoušet. Kam se na ně hrabou jiné "katalogové", ale i drogerkové firmy...vážně!

Maska a odličovač 2 v 1
Ano, ceny jsou trošku vyšší, ale co jsem si všimla, tak při pravidelném sledování on-line katalogu a webu, je možné narazit některý měsíc na nějaký top produkt, za tak výhodnou cenu, že vám doslova "padne sáňka" (jak by řekli Slováci :D). Vážně - mě se jednou podařilo získat masku a odličovač 2 v 1 (už se nevyrábí, ale podobný efekt bude mít asi tento produkt Clarity http://cz.fleurdesante.com/maska-a-odlicovac-2-v-1/), kdy byl za neuvěřitelnou cenu cca 50 Kč! (nepamatuji si přesně, ale sleva byla až 80 %!) a to se nám třeba v Avonu jen tak nestane :-P
Sama nemám peníze na rozhazování, ale minimálně do produktů na ošetření pleti, je dobré zainvestovat do něčeho kvalitního, přírodního a hlavně účinného, jako je vše od Fleur de Sante. 

Fleur de Sante nabízí primárně produkty určené pro péči o tělo, pleť a vlasy. Najdete tam ale i různé produkty dekorativní kosmetiky (malovátka a jiná udělátka :) ) a parfémy a toaletní vody (júúúúú).
Nezapomínají i na muže, jejich mužský svět a potřeby jejich drsné pleti. Však ve Skandinávii jsou všichni větrem ošlehaní, ne? :D

Vánoční hrnečky - dárek za nákup do 9. 11. 2012! 
Co je milým překvapením je, že prodávají i různé šperky, podprsenky (a to velice pěkné!), punčošky, kabelky/tašky...
Před vánoci mají strašně krásné věci pro potěšení ducha a zkrášlení našich příbytků :)
Já tedy odpadávám nadšením nad těmito krásnými hrnečkami :), které jsou nyní za neuvěřitelnou cenu 39 Kč (Pozor, platí jen při objednávce do 9. 11. 2012!)


Kdo by ještě nebyl přesvědčen, že si má prohlédnout produkty od této firmy, tak ještě dodávám: 
- na jejich FAN stránce na Facebooku se dozvíte zajímavé informace, máte přehled o novinkách a hlavně - sem tam je tam i nějaká soutěž o pěkné věci :)
- za nákup v e-shopu můžete získat bonusové body a všelijaké odměny (no, komu by se toto nelíbilo? :) )
- pořádají různé věrnostní soutěže - nyní např. Honba za diamantem (více zde: http://cz.fleurdesante.com/honba-za-diamantem/)
- firma se zapojuje do charitativních projektů (http://cz.fleurdesante.com/charita/)


A co mám nejraději? 
- řadu Pure Clean, která je určena pro smíšenou až mastnou pleť. Obsahuje jak sérum na pupínky (jak pěkně to pojmenovávají...já bych napsala spíš sérum na ty hnusné odporné vyrážky, grr :D), tak osvěžující tonikum, denní krém (pomóc, oni k němu teď dávají silikonový čistící kartáček??! :-/...já ho chci! :D) a hloubkově čístící gel (recenze zde a zde)
- masku na vlasy Olive Oil, která z toho mého roští udělala nádherně lesklou hřívu (i přesto, že je určena pro normální a suché vlasy a moje jsou spíš mastné...ale jsem s ní tak spokojená jako s žádnou jinou :) ) - recenze zde
- a hlavně Winter Care řadu - krém na nohy je nepřekonatelný a krém na ruce též stojí za to (125 ml!!)

Tělové mléko Body Art
A co bych ještě chtěla? :)
- krém na ruce Flower Petal - vypadá nádherně :)
- rozmazlit nožky s krémy a výrobky Foot Therapy
- zpevnit si tělo tímto mlékem Body Art
- zbavit se lupů s šampónem Essential Hair Care
...a další a další věci :)


A co vy? Nakupujete tyto výrobky a máte je rády? Které jsou pro vás ty NEJ od Fleur de Sante? 


Kdyby jste si chtěli přečíst vše o kosmetice Fleur de Sante, tak šup sem: http://cz.fleurdesante.com/o-nas/

A pro slovenské čtenářky je zde odkaz i na slovenský e-shop: http://sk.fleurdesante.com/
http://sk.fleurdesante.com/o-nas/
- katalog: http://sk.fleurdesante.net/online-katalog/online-katalog_201211/

Všechny recenze, které jsem psala na Fleur de Sante výrobky naleznete zde


Komentáře

Oblíbené příspěvky