Hloubkově čistící gel Pure Clean by Fleur de Sante

Upřímně, jsem závislá na různých čistících a pěnivých gelech. Moje pleť je mastná, problematická a celá taková zaneřáděná a četla jsem, že základem péče o takovou pleť je čistit a čistit (samozřejmě to zase nepřehánět). 

Proto si ulétávám na různých gelech, které jsou šetrné k mojí pleti (pozn. pokud máš mastnou pleť, tak tě gel nesmí vysoušet, jinak následkem bude, že se pleť bude sama bránit vysušení a zvýší produkci mazu) = nevysušují a dělají z ní "dětskou prdelku". 

"Čistič" od Fleur de Sante a jeho mínusy a plusy: 

Plusy: 
+ velikost balení - takové akorát - mám zkušenosti s většími, ale tam po čase došlo k znehodnocení výrobku (nějak smrděl nebo voněl prostě jinak :D), takže 200 ml je ideál
+ stačí ho malinko na očištění celé pleti = tedy předpokládám, že vydrží dlouho
+ je jemný, žádné peelingové "věcičky" ve výrobku (které někdy zbytečně roznáší nečistoty po pleti)
+ pleť je...trošku jiná...asi čistější? :D


Mínusy:
- smrdí mi...asi tam má jít o vůni, ale mě to zrovna extrémně nevoní. Na druhou stranu je to svým způsobem i plus, protože zase zbytečně moc navoněné produkty jsou většinou taky na pleť horší (co jsem si všimla)...takže to je půl na půl

Další mínusy mě nenapadají - snad jen první dny jsem cítila takové jemné "pnutí" pleti, ale to se mi stává často, s více výrobky - pleť si asi musí zvyknout. 

Testovala jsem zatím cca týden a pleť není vůbec vysušená. 
Pleť je celá jemnější na dotek a přijde mi, že je i zářivější. 

Po týdnu jsem si ale nevšimla nějakého výrazného účinku na stav mojí pleti - snad po čase - ale hodnotím ho i tak jako příjemný výrobek, za přijatelnou cenu, který je porovnatelný s výrobky z lekáren (s vyššími cenami). 

Z výrobků, které je možno koupit v drogerce nebo přes katalog, hodnotím tento čistící gel jako lepší průměr - dávám 8 b. z 10 b.


(body si ponechávám na zjištění, zda-li ani při dlouhodobějším používání nedojde k vysušení, 
nebo - nedej bůh - k zhoršení stavu pleti). 

Tento měsíc (červen/jún 2012) je za uváděcí cenu - 119 Kč!! (http://cz.fleurdesante.com/hloubkove-cistici-gel/) nebo 3,99 €!! (http://sk.fleurdesante.com/cistiaci-gel/)

Facebook Fleur de Sante CZ: http://www.facebook.com/FleurdeSante.cz
Facebook Fleur de Sante SKhttp://www.facebook.com/FleurdeSante.sk

Twitter Fleur de Sante SK: https://twitter.com/#!/FleurdeSantSK
Twitter Fleur de Sante CZ: https://twitter.com/#!/FleurdeSanteCZ

a zde:

Komentáře

Oblíbené příspěvky