Odličovač očního make-upu AVON Conditioning Eye Makeup Remover Lotion

by - pátek, února 03, 2012


Docházel mi můj obvyklý odličovač očí, v ruce jsem držela Avon a v něm akce na tento odličovač – říkala jsem si proč ne, vyzkouším ho. Nyní říkám, už nikdy ne, nikdy více. A proč?

Plus:
* odlíčí – aspoň nějaké plus ;-)
* velký objem 150 ml...i když to při tolika mínus, nevidím jako až tak velké plus :D


Mínus:
* samo-odpadávací vrch – jakmile jsem trošku zmáčkla tubu, aby něco šlo ven, odvalil se mi vrch, vypadl a na vatový tampón mi vyprsklo zbytečně moc odličovače. Na konec mi už vypadával sám od sebe – každý den!
* když byl už skoro poloprázdný, tak stále padal – nedal se nikam postavit – nedržel balans :D
* neviděla jsem po něm cca 3 minuty!! – ne doslova, samozřejmě, ale měla jsem pocit, že vidím chvilku mlhu a to asi není dobře :D
* málo odstranil – šuchotala jsem po víčku takovou dobu a stejně jsem pak šla do sprchy a vyšla ven jak „kissák“ :D
* ani nevoněl
* bylo ho moc, ale spotřebovala jsem ho komplet :D

Je mi líto, Avon mám ráda, ale tento odličovač nikdy více, ani kdyby ho dávali za euro, nebo zadarmo k objednávce – to jim radši napíšu, ať si ho nechají.
Toto se moc nepovedlo L

Dávám 1 b. z 10 b. 

You May Also Like

2 komentářů

  1. ja by som mu nedala ani ten 1bod, ja som sa s ním stretla keď bol "zadarmo" k špirále...už viem, prečo bol "zadarmo" :D

    OdpovědětVymazat
  2. tiež mám tento odličovač a je to fakt bieda. odlíčenie trvá dlho a nie je dôkladné, oči musím doslova drhnúť, vidím hmlisto, oči ma štípu a vôbec nemám pocit, že by mi mihalnice vyživoval. zatiaľ najlepšie čo som vyskúšala na odlíčenie očí bola micelárna voda. za pár sekúnd bolo líčenie (aj silnejšie líčenie) krásne dole.

    OdpovědětVymazat