Avon rozžarující kuličky na tvář


Avon rozžarující kuličky na tvář

Avon – nenáviděný, i milovaný. Já osobně jsem asi měla víceméně štěstí na výrobky od Avonu, protože jsem s nimi neměla problém (jen s jednou řasenkou …kdysi dáááááááávno, která mě štípala na očích, ale to je min. 5 let dozadu a řasenku už dávno neprodávají). 
Slyším však na Avon i dost negativní názory, např. i od mých kolegyň 
Ale zpět ke kuličkám – jedním slovem, jsou ÚŽASNÉ (tak dvěmi ). 

Pokud si ráda zvýrazňuješ líčka a nebo ti sluší i jemnoučký pudr do růžova (podle barvy pleti), tak neváhej – já osobně jsem počkala na akci, kdy byly za 6,90 € (cca 200 Kč), což se mi zdála přijatelná cena a používám je dennodenně už rok a cosi. Zatím jim stále nic nechybí a kuliček je tam stále mnoho. Používám je jen na zvýraznění líček a nemohu si je vynachválit. Líbí se mi, že díky tomu, že jde o kuličky, toho nikdy na tváři nemám moc…to bych musela jinak štětcem „hoblovat“ po těch kuličkách, abych nanesla na tvář silnou vrstvu :-)

V rychlosti plusy
* jemné, ani to nedokážeš přehnat - velké plus :))
* vydrží strašně dlouho - přijde mi, že se skoro vůbec "neohoblovaly"
* více odstínů kuliček, takže výsledek vypadá velice přirozeně
* a zároveň i 2 druhy kuliček - jedny jsou více do růžova (ty používám většinu roka) a druhé do bronzova (hlavně na opálenou tvář)

Mínusy
* můžou se ti vysypat - jako to udělaly i mě :-/ a bohužel jsem už zachránila jen několik málo z nich a i přesto mohu konstatovat, že vydrží dlouho a splní službu i "o pár kuličkách" :)

Přiznávám, že za původní cenu, i 12,90 € a více, bych si je nepořídila, ale pokud si počkáš na nějakou super akci – co jsem si všimla, tak cca 2x do roka jsou za nějakou přijatelnou cenu, tak neváhej – vydrží dlouho, jsou jemné, ale dostačující a vydrží po celý den. 
Já osobně od „lícenky“ nic více nečekám, takže už jinou ani nehledám. 

Dávám 9 b. z 10 b.


Komentáře

 1. Super recenzie:)

  Pozývam ta ku mne na blog.. kde momentálne prebieha aj giveaway (:

  http://handbagforladies.blogspot.com/2012/05/repka.html

  OdpovědětVymazat
 2. aj ja mám rada tieto guličky ... niekedy je s nimi boj, keď povyskakujú z nádobky, ale nedám na ne dopustiť :)

  http://purpurovalastovicka.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky