24-hodinový pleťový krém Pure Clean by Fleur de Sante


Denní/Noční krém Pure Clean od Fleur de Sante

Jde o úplně novou sadu starostlivosti o pleť (více zde: http://cz.fleurdesante.com/pure-clean/), která obsahuje čistící gel, krém, sérum na pupáky, tonikum atd. 

Zkoušela jsem hloubkově čistící gel Pure Clean (v další recenzi) a v návaznosti na něj i denní/noční krém. 

Nevím jak ty z Vás, které mají taktéž mastnou pleť se sklonem k akné, ale já velmi noční krém nepoužívám. Buď ponechám pleť dýchat (když má dobré dny:D) nebo si napatlám všechno možné (ideálně něco se zinkem, kyselincou salycilovou atd.). 

Takže i tento krém jsem používala jen jako denní. 

Plusy: 
+ příjemně se roztírá
+ stačí ho malinko
+ lehce hydratuje (aspoň jsem měla ten pocit :) )
+ pleť se přes den méně leskla - normálně až zázrak :D
+ make-up se nanášel bez potíží - u některých krémů se mi totiž stávalo, že se make-up jakoby "drolil" a nechtěl splynout s podkladovým krémem, když jsem nanesla krém a hned v zápětí make-up, s tímto krémem "no problemo" 
+ přijde mi velký (50 ml) a byl fakt plný :D (někdy mi přijdou krémy naplněné jen do 3/4 tuby/kelímku) - když ho postavím vedle krémů, např. od Nivey, které mají stejný obsah, tak mi tento přijde o mnoho "mohutnější" 
+ póry byly po týdnu méně viditelné (sice tam stále mrchy byly, ale byly o něco stáhnutější)

Mínusy: 
- podobný jako čistící gel - vůbec mi nevoní, ale to zase není až tak na obtíž

V poslední době jsem si celkem odvykla na klasické "téglíky" (kelímky:D), protože nanášení je trošku nehygienické. Proto dodržuj zásadu - jedním prstem do kelímku jen jedenkrát. Když ti množství nestačí, tak použij jiný (čistý) prst a naber znovu požadované množství. Neměla bys patlat obličej a tím stejným prstem (prsty) znovu sahat do kelímku s krémem. 
Pro mě tedy drobné mínus - uvítala bych více balení s pumpičkou nebo aspoň nějakou "naběračku" :D (u jednoho krému jsem jednou měla takovou malou špachtličku - to se mi osvědčilo, ale špachtlička skončila asi někde pod pračkou...nebo jí pes sežral :D)

Líbilo se mi, že pleť nebyla velmi "mastná" (teď myslím od krému, kdy mi některé krémy "mastí" pleť a make-up po nich sjíždí jak děti na skluzavce) a vypadala (po vyčištění gelem) lépe. 

Opět - pokud máš akné, tak ti ho nevyléčí, ale pomůže ti v udržování stavu pleti v "normálu". 

Určitě doporučuji a dávám 9 b. z 10 b.


Otazné je, jestli by mi při nočním užívání nepomohl více - v létě (když je pleť v lepším stavu) vyzkouším i tak :)

JO A HLAVNĚ - teď (červen/jún 2012) je za velmi přijatelnou cenu - 199 Kč (http://cz.fleurdesante.com/24hodinovy-pletovy-krem/) nebo 6,99 € (http://sk.fleurdesante.com/24-hodinovy-pletovy-krem/)


Facebook Fleur de Sante CZ: http://www.facebook.com/FleurdeSante.cz
Facebook Fleur de Sante SKhttp://www.facebook.com/FleurdeSante.sk

Twitter Fleur de Sante SK: https://twitter.com/#!/FleurdeSantSK
Twitter Fleur de Sante CZ: https://twitter.com/#!/FleurdeSanteCZ

a zde:

Komentáře

Oblíbené příspěvky