Adventní soutěže, kalendáře, akce a slevy...:)

V předvánočním období mnoho firem a značek přijde s dárečky pro své fanoušky a zákazníky. I proto mám toto předvánoční období ráda a nejvíce v čase od 1. - do 24.12. :) Jsem totiž "lehce" soutěživý typ, takže zkouším kde co...sem tam se i podaří :) 


Malinká mi dnes velmi nespinká a je mrzutá (natlakované bříško...klasika), takže nebudu se velmi rozepisovat a jen pleskám jeden odkaz za druhým... :) Odkazy jsou přímo na soutěž, i přesto, že jsem napsala název firmy, tak jen klikejte :)

Líbí se mi i nesoutěžní adventní kalendář Alnatura s recepty.

Samozřejmě soutěžit můžete i u mě :) Dokonce až dvakrát :)
A i jiné blogerky mají soutěže...mrkněte na web giveaway.cz.

Pokud máte i vy nějaké další odkazy na další soutěže, akce, kalendáře...tak pokud se o ně chcete podělit, tak šup s nimi do komentářů :)

Tak hodně štěstí :)
Vaše

Komentáře

 1. Jé super, díky moc za tipy. Taky ráda soutěžím a už jsem se do spousty soutěží zapojila, ale té od essence jsem si vůbec nevšimla, takže děkujii, takový článek se hodí :)

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji za tipy, zapojila jsem se jenom do několika, tak doufám, že něco vyjde. Taky mám tyto soutěže ráda.

  OdpovědětVymazat
 3. To je super článek, také jsem "lehce soutěživá" :D

  OdpovědětVymazat
 4. Tohle vystačí víc než za článek na dvě stránky, super odkazy, hned jsem si vše proklikla a co mě zaujalo, tak hned vyzkoušela:) Jinak taky ještě přidávám můj tip na super slevy - tady na stránce http://www.topsleva.cz/ si každý najde to svoje, co potřebuje a ušetří:)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat